Symulowane gry karciane – oferta Betgames STS

Data:

Obecnie obowiązujące przepisy w Polsce nie pozwalają na swobodną i legalną grę w pokera czy Black Jacka online. Dla miłośników karcianych gier pozostają jedynie kasyna, a to już nie to samo co wygodne granie z pozycji domowego fotela. Ratunkiem może być obstawianie karcianych gier w ramach oferty Betgames STS. Jest to współczesny substytut karcianych gier hazardowych, oferowany przez wybrane legalne zakłady bukmacherskie. Wśród nich znajdziemy ofertę Betgames od bukmachera STS. Czym jest Betgames STS? Jakie gry tam znajdziemy? Dla kogo jest skierowana oferta? Czym są symulowane gry karciane?

jak obstawiac poker w sts betgames
Symulowane gry karciane – oferta Betgames STS

Ograniczenia ustawy hazardowej

Nie można mówić o karcianych grach hazardowych w Polsce, bez wspominania o ostatniej nowelizacji ustawy hazardowej. W myśl jej przepisów w Polsce nie jest dozwolone organizowanie przez Internet karcianych gier hazardowych. Dlatego obecnie zabronione jest korzystanie z wszelkiego rodzaju serwisów oferujących pokera online. Obecnie pograć w Pokera czy BlackJack możemy jedynie w kasynie, przebywając za granicą lub w ograniczonej wersji za pomocą gier oferowanych przez legalnych bukmacherów (typowanie symulowanych gier karcianych). 

Za legalne zakłady bukmacherskie uznawane są te firmy, które posiadają założoną na terenie Polski spółkę oraz uzyskały stosowną licencję na organizację zakładów wzajemnych, wydawaną przez Ministerstwo Finansów. Na stronie ministerstwa znajdziemy kompletną listę legalnych bukmacherów, u których gra jest bezpieczna i całkowicie zgodna z prawem. Korzystanie z zagranicznych bukmacherów jest obecnie zabronione i zagrożone karami. Bukmacherzy mają też obowiązek rejestracji wszystkich graczy i weryfikacji ich wieku oraz tożsamości (w zakładach mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie). Dlatego często sama rejestracja na stronie organizatora nie wystarczy do udziału w symulowanych grach karcianych. Najczęściej wymagana jest kompletna weryfikacja gracza, odblokowująca pełny dostęp do serwisu.

STS z kodem BETONLINEBonus
Bonusy za depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Bonus za zadania60 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Legalni bukmacherzy z ofertą gier karcianych

Zakłady bukmacherskie tak jak firmy z każdej branży starają się regularnie rozwijać. Zarówno pod kątem wzrostu przychodów, powiększania bazy klientów, jak i rozbudowywania oferty i tworzenia nowości dla graczy. Jedną z takich nowości są wszelkiego rodzaju karciane gry hazardowe, oferowane przez wybranych bukmacherów. Jednak nie są to typowe rozgrywki w daną grę, a raczej obstawianie rezultatów tych rozgrywek, prezentowanych na żywo przez prawdziwych krupierów, a najczęściej piękne i urokliwe krupierki (co ma przyciągać uwagę panów, którzy stanowią zdecydowaną większość w grupie klientów bukmacherów). Firmy oferują do kilku różnych rozgrywek karcianych, najczęściej oferowanych całodobowo. Oferta dostępna jest dla zalogowanych na komputerach oraz w aplikacji mobilnej, dlatego w Betgames STS można grać w dowolnym miejscu – w autobusie, w poczekalni, w przerwie na studiach, podczas wizyty u fryzjera czy w podróży. 

Betgames STS – gry karciane na żywo

STS to najpopularniejszy i największy polski bukmacher, obecny w kraju od ponad 20 lat. Firma oferuje bardzo szeroką ofertę zakładów bukmacherskich na różnorodne sporty, e-sporty czy wydarzenia rozrywkowe. Cechuje się atrakcyjnymi kursami, świetną aplikacją mobilną oraz jest na bieżąco ze wszystkimi nowościami w branży, czego dowodem jest obecność streamingów, gier na żywo, sportów wirtualnych, a także jednej z ostatnich nowości — typowania karcianych gier hazardowych w ramach oferty Betgames STS (symulowane gry karciane).

sts oferta bonusów
Aktualna oferta darmowych bonusów zakładach STS online

Betgames STS to jedna z najnowszych propozycji tego bukmachera. Umożliwia on zabawę w typowanie wyników czy zwycięskich układów w wybranych grach karcianych, prezentowanych na żywo zazwyczaj przez eleganckie i czarujące krupierki (chociaż jest też grono krupierów). Wrażenia wizualne są tutaj równie ważne jak sama gra, dlatego zadbano o klimatyczny pokój gier, profesjonalny stół i duże, czytelne karty do gry. Gracze mają do dyspozycji szybkie opcje typowania, a także ogólnodostępny czat (na którym dostępny jest również krupier), który umili rozgrywkę i pozwoli podzielić się emocjami czy opiniami.  Całodobowe rozgrywki dotyczą wybranych znanych gier karcianych i cieszą się sporą popularnością wśród graczy, czego potwierdzeniem jest spora liczba osób udzielających się na czacie. 

Dla kogo skierowana jest oferta Betgames STS?

Oferta Betgames STS  skierowana jest dla wszystkich zarejestrowanych graczy bukmachera. Ponieważ tylko osoby pełnoletnie mogą dokonać rejestracji, to nie ma potrzeby dalszej weryfikacji osób pragnących obstawiać gry karciane w ramach oferty. Do tego niezbędne jest posiadanie na koncie środków na grę oraz znajomość reguł gier oferowanych w ramach Betgames STS. W końcu ciężko grać w pokera typu holdem, jeżeli nie wiemy ile i w jakiej kolejności pojawiają się kart albo co znaczą konkretne układy kart.

superbet z bonusem bez depozytu
Kod promocyjny BETONLINE na freebet 34 PLN w Superbet Polska

Oczywiście dla totalnych laików bukmacher udostępnia regulaminy czy samouczek, w którym znajdziemy zarówno zasady konkretnej gry (wraz z układami tam występującymi), jak i sposób udziału w obstawianiu danej symulowanej gry karcianej. Do tego klasyczne FAQ z odpowiedziami na trudne i często zadawane pytania czy wątpliwości.   

Jakie gry karciane znajdziemy w Betgames STS?

W ramach oferty Betgames STS znajdziemy kilka dobrze znanych gier karcianych, których wyniki czy zwycięskie układy mogą być przez klientów typowane. Wśród nich są:

  • Poker (PL)
  • Bakarat
  • Poker (EN)
  • Poker 6+
  • Wojna

Oficjalnie są określone jako symulowane gry karciane i emitowane na żywo na stronie oraz w aplikacji mobilnej organizatora. Biorąc udział w wybranej grze, gracz akceptuję regulamin Betgames STS i powinien być świadomy, że dokonuje typowania prawdziwymi środkami pieniężnymi, znajdującymi się na jego koncie gracza. Powinien również zapoznać się z regułami gry, którą zamierza obstawiać, gdyż późniejsze roszczenia dotyczące niewiedzy gracza w kwestii zasad danej gry, nie będą przez organizatora brane pod uwagę. Wszystkie niezbędne informacje, w tym instrukcje do gier, dostępne są na stronie organizatora i należy się z nimi zapoznać przed rozpoczęciem rozgrywki.

Poker online w Betgames STS

Organizator oferuję dobrze znanego pokera w dwóch wersjach, a właściwe dwóch stołach językowych. Mamy stół, w którym krupier porozumiewa się w języku polskim oraz drugi, gdzie głównym językiem jest angielski. Jeżeli chodzi o samą grę, mamy tutaj przykład typowego pokera Texas Holdem, w którym dla wirtualnych graczy rozdawane są po dwie karty, a na stole lądują kolejne trzy karty i wraz z kolejnymi rundami pojawią się również czwarta i piąta karta z talii.

poker online w sts betgames
Poker online w STS Betgames

Wygrywa najlepszy układ z dostępnych 7 kart (pięciu głównych oraz dwóch wirtualnego gracza). Gracze mogą typować zwycięski układ kart (np. trójka, full, strit, para) lub które stanowisko wygra. W grze wszystkie karty są odkryte, a obstawiający mogą dokonywać wielu zakładów. 

Bakarat w Betgames STS

Bakarat to trochę mniej popularna gra niż poker online, ale jednak dobrze znana wśród miłośników karcianych rozrywek. W grze prowadzonej jedną talią wszystkie karty mają przypisane wartości od 0 do 9, a rezultatem gry jest suma karty wirtualnego gracza czy krupiera. Wygrywa ta strona, której wartość kart jest bliższa liczbie 9. W grze dostępne są trzy rezultaty — wygrana krupiera, wygrana wirtualnego gracza oraz remis. Do tego do typowania dostępne są dodatkowe opcje dotyczące szczegółowych kart, które pojawią się na stole do gry (dotyczące kolorów, figur czy powtarzalności kart). Gra toczy się bardzo szybko i na obstawianie kolejnej karty czy zwycięzcy jest zaledwie kilka sekund (do 10). Na czasie znajdziemy informacje o ostatnich wygranych graczy.

Wojna w Betgames STS

Organizator w ramach Betgames STS udostępnia możliwość obstawiania symulowanej rozgrywki karcianej w dobrze znaną towarzyską grę w wojnę. Gracz widzi zaledwie jedną kartę (przypisaną do wirtualnego stanowiska) i stara się przewidzieć wynik, nie znając karty krupiera. Może typować zwycięstwo wirtualnego gracza, zwycięstwo krupiera lub remis, czyli klasyczną „wojnę”. Do tego może też obstawiać, jaka wypadnie następna karta — wybierając jej kolor (czarna/czerwona), rodzaj (kier, trefl, pik, karo) oraz czy będzie to wyższa/niższa niż 8 lub karta z figurą. Gra jest dość szybka, a na decyzję o typowanie gracz ma kilkanaście sekund. W grze dostępny jest czat, jednak ze względu na szybką rozgrywkę, nie jest on szczególnie chętnie stosowanym rozwiązaniem. Prezentowane są na nim za to wszystkie rezultaty rozgrywki.

Poker 6+ w Betgames STS

Na koniec Poker 6+ (6 Plus Hold’em), czyli odmiana pokera, w której nie brakuje wysokich układów kart (często lepiej płatnych). Graczy może typować zwycięzcę rozgrywki (wirtualnego gracza, krupiera lub remis) lub zdecydować się, obstawić zwycięski układ kart. W grze bierze udział krótka talia kart, złożoną z 36 elementów – od szóstek do asów. Ze względu na niższą liczbę kart, odmiana różny się od klasycznego Texas Holdem i tutaj kolor jest lepszym układem niż ful, zaś trójka jest mocniejsza od strita. Ponadto, za strita uważany jest także układ as, 6, 7, 8, 9.  W grze mamy też tylko jedno stanowisko wirtualnego gracza (w normalnym Pokerze jest ich aż 6) i częściej pojawiają się wysokie układy kart.

Symulowane gry karciane

Oferta Betgames STS skierowana jest dla lubiących gry karciane. Warto jednak podkreślić, że udział w zabawie polega na typowaniu wyników czy zwycięskich układów na symulowanej grze karcianej organizowanej na żywo i prowadzonej przez prawdziwego krupiera, a nie na udziale w samej grze karcianej. Różnorodność gier oferowanych w ramach Betgames STS sprawia, że każdy typer znajdzie coś dla siebie. 

Symulowane gry karciane w ramach Betgames STS są całkowicie legalną rozrywką mieszczącą się w przepisach dotyczących obstawiania zakładów wzajemnych. 

Korzystając z zakładów bukmacherskich, należy pamiętać, że obstawianie jest formą hazardu i może prowadzić do uzależnienia. Obstawiać należy wyłącznie za własne środki pieniężne, które są nadwyżkami w osobistym budżecie, a ich ewentualna strata nie będzie stanowiła problemu w codziennym życiu. 

 

5 / 5. Ocen: 3

Bukmacher
Bukmacherhttps://graszonline.pl
Legalne gry hazardowe online u Polskich bukmacherów w internecie. Betgames STS to gry karciane jak poker online, bakarat czy wojna. TVBet to popularna usługa z grami hazardowymi jak Blackjack czy poker internetowy.
superbet bonusy za darmo

Podobne do: Symulowane gry karciane – oferta Betgames STS

Czym są kursy bukmacherskie i jak powstają?

Każdy typujący w swojej przygodzie z zakładami bukmacherskimi w końcu dochodzi do momentu, w którym zastanawia się, czy...

Jakie zalety mają aplikacje mobilne bukmacherów?

Bukmacherskie aplikacje mobilne z miesiąca na miesiąc stają się coraz popularniejsze. Nie ma zresztą w tym nic dziwnego...

Jakie systemy bukmacherskie wybrać do obstawiania?

Systemy bukmacherskie są popularnym narzędziem, które pomagają graczom obstawiać zakłady i zwiększyć swoje szanse na wygraną podczas typowania...

Cashback do 1000 złotych – oferta w PZBuk

Większość działających w naszym kraju bukmacherów - a raczej wszyscy - promocji swoich usług upatruje w dobrze skrojonej...