Lista najlepszych bukmacherów w Polsce

Data:

Zakłady bukmacherskie istnieją od bardzo dawna. Cieszą się one niezmiennie wysokim poziomem zainteresowania ze strony swoich klientów, a wręcz od pewnego czasu ta tendencja jest obiektywnie rzecz biorąc, nasilona. Grają ludzie na różnym poziomie zaawansowania. Z jednej strony ci, którzy preferują zakłady za drobne stawki i próbują wygrywać kilkadziesiąt, może czasem kilkaset złotych, zależnie od postawionych zakładów na tej osoby kuponie. Ale są też tacy, którzy grają o grube sumy, które potrafią sięgać nawet do kilkudziesięciu, a czasem do kilkuset tysięcy złotych.

najlepsi bukmacherzy w polsce lista
Lista najlepszych bukmacherów w Polsce – gdzie obstawiać zakłady?

Co jest ważne przy wyborze firmy bukmacherskiej?

Oferta, którą proponują swoim graczom firmy specjalizujące się w zakładach bukmacherskich, jest w tej chwili niezwykle szeroka. Z jednej strony to ilość dostępnych zdarzeń, a więc meczów, rozgrywek zarówno tych, które odbywają się w rzeczywistości, jak również mające postać sportu wirtualną. U wielu można również obstawiać kwestie związane z polityką, nagrodami filmowymi, czy też innymi istotnymi wydarzeniami spoza dziedziny sportu. Klienci zadają sobie pytanie, który zakład oferujący usług bukmacherskie wybrać.

Wiadomo, że na najistotniejsze są w tym wypadku oczywiście wysokości kursów na interesujące gracza spotkania, wyścigi, sporty, czy inne dostępne wydarzenia. Ale innymi ważnymi kwestiami są tu te, związane z bonusami na start, ilością dostępnych wydarzeń, ofertą, która umożliwiać będzie grę live, a więc reagowanie na bieżącą sytuację w danym spotkaniu i zmieniające się wraz z nią aktualne kursy.

Zestawienie najlepszych bukmacherów w Polsce na początku 2022 roku

Aby zaspokoić potrzebę wiedzy w tym zakresie, regularnie tworzone są różnego rodzaju zestawienia dostępnych i co ważne, legalnych bukmacherów działających na polskim rynku. Obecnie, lista legalnych bukmacherów działających na terenie Polski obejmuje dwadzieścia trzy firmy. Mają one stosownie w tym celu wystawioną licencję, którą zgodnie z obowiązującymi przepisami podpisuje urząd Ministerstwa Finansów. Zestawienie przygotowane zostało przy wzięciu pod uwagę istotnych dla każdego gracza parametrów i zmiennych:

 • bonusy,
 • wysokość kursów,
 • jakość aplikacji mobilnej,
 • promocje dla stałych graczy oferowanych przez bukmachera.
superbet z bonusem bez depozytu
Kod promocyjny BETONLINE na freebet 34 PLN w Superbet Polska

Najświeższe badanie, którymi zostały objęte wszystkie legalnie działające na terytorium Polski firmy oferujące zakłady bukmacherskie, dało następujące wyniki, które zaprezentowane są poniżej. Lista najlepszych bukmacherów w Polsce na pewno nie zaskoczy graczy, którzy obstawiają zakłady od lat.

1 MIEJSCE – STS

Zakłady bukmacherskie STS oferuje bonus powitalny, który może osiągnąć kwotę nawet sięgającą do 1200 zł, w zależności od kwoty, którą wpłaci na początek klient na swoje konto online u tego bukmachera. Bonus na zakłady bez ryzyka sięgający 234 zł, ponadto darmowy freebet bez depozytu na poziomie 29 zł (z kodem: BETONLINE), a także bonus na obstawianie gier karcianych BetGames wynoszący 20 zł.

STS oferuje również bezpieczny zakład typu AKO do wysokiej kwoty, ponieważ sięgającej nawet 250 zł. Użytkownicy aplikacji mobilnej, którą oferuje STS, ocenili ją w rankingu App Store na 4,5 w dostępnej pięciostopniowej skali ocen. 

STS zakłady bukmacherskie to również szereg innych możliwości. Należą do ich:

 • możliwość zawiera zakładów bukmacherskich zarówno online, a więc na stronie bukmachera lub w jego aplikacji mobilnej, jak również w punktach stacjonarnych,
 • zwrot środków w ramach zakładów obstawianych w sekcji sporty wirtualne, obowiązujące w ramach akcji ,,Wirtualne poniedziałki”,
 • dostęp do ponad 430 lokali umiejscowionych stacjonarnie, na całym terytorium Polski,
 • możliwość osiągnięcia wyższych kursów za określone zdarzenia, które wskazane są przez bukmachera jako ,,Superoferta” oraz ,,Hit Dnia”,
STS z kodem BETONLINEBonus
Bonusy za depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Bonus za zadania60 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS
 • łatwa w obsłudze, prosta i intuicyjna aplikacja mobilna, która poza zakładami tradycyjnymi, oferuje również dostęp do relacji sportowych na żywo ze zmieniającymi się na bieżąco obowiązującymi kursami, a dla aktywnie grających również dostęp do relacji TV wybranych wydarzeń sportowych,
 • opcja cash-out, a więc wcześniejsza wypłata środków, jeszcze przed zakończeniem obstawianego przez gracza wydarzenia,
 • ekskluzywny Klub STS, z comiesięczną nagrodą sięgającą nawet 100 tysięcy złotych dla gracza, który uzyskał w danym okresie najwyższą ilość punktów,
 • strefa VIP przeznaczona dla najaktywniejszych graczy tego bukmachera, w ramach której typerzy mają możliwość otrzymania prezentów z okazji zbliżających się urodzin, zaproszenia na wydarzenia sportowe, czy nawet dedykowana takiemu graczowi osobista konsultantka.

To wszystko sprawia, że STS zakłady bukmacherskie to najlepsza dostępna na rynku oferta dedykowana typerom. Warto dodać, że STS jest największym, działającym na terytorium Polski, legalnym bukmacherem, bowiem firma ta obsługuje niemal połowę zakładów bukmacherskich w kraju. Przedsiębiorstwo działa już od 1997 roku, co sprawia, że jest jedną z najstarszych firm bukmacherskich działających legalnie w Polsce. W roku 2012 ten bukmacher uzyskał zezwolenie na prowadzenie działalności przez internet.

sts co wpisać przy rejestracji
Kod promocyjny w STS na darmowe bonusy bez depozytu

Zakłady bukmacherskie STS to aktywnie zaangażowana działalność w rozwój polskiego sportu poprzez jego sponsoring. To między innymi oficjalny sponsor reprezentacji Polski w piłce nożnej, sponsor Pogoni Szczecin, Lecha Poznań oraz Jagiellonii Białystok.

2 miejsce – FORTUNA

eFortuna jest to firma oferująca możliwości zawierania zakładów bukmacherskich, która w niniejszym zestawieniu zajęła drugą pozycję, a zasługuje na nią, ze względu na wysoki bonus powitalny, który sięga aż 2100 zł zależnego od pierwszej wpłaty. Kwota 600 zł na zakład bez ryzyka oraz 20 zł bonusu bez depozytu z kodem BETONLINE na stronie www.eFortuna.pl. Firma daje również możliwość rejestracji i założenia konta przez przyszłego gracza bez konieczności okazania dowodu tożsamości. Użytkownicy aplikacji mobilnej ocenili ją na poziomie 4,7 w pięciostopniowej skali w rankingu App Store.

Inne korzyści związane z grą w FORTUNIE to między innymi:

 • możliwość obstawiania wydarzeń w ramach ponad dwudziestu pięciu kategorii oraz dyscyplin sportowych,
 • zakład bez ryzyka do nawet 600 zł, a także usługi ekstra promocji z ubezpieczeniem,
 • na terytorium Polski dostępnych jest aż 474 lokali przeznaczonych do zawierania zakładów w formie stacjonarnej,
 • możliwość gry zarówno na platformie internetowej, jak również stacjonarnie,
 • wyższe kursy, a co za tym idzie wyższe możliwe wygrane dzięki dostępowi do opcji ,,Superoferty” i ,,Hitu Dnia”,
 • Księgowanie wpłaty na konto gracza zajmuje maksymalnie 5 minut, dzięki czemu typer od razu może cieszyć się grą,
 • opcja skorzystania z oferty mecz+, a więc kuponu typu AKO dostępnego ramach jednego meczu.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zakłady bukmacherskie FORTUNA to pierwszy bukmacher, który rozpoczął swoją działalność w Polsce oferując swoje usługi w swoich punktach stacjonarnych. Początki sięgają 1996 roku pod nazwą Profesjonał, później przekształcony w FORTUNĘ. Jako pierwsza działalność bukmacherska w kraju, w 2012 roku otrzymali zezwolenie na wprowadzenie możliwości zawierania zakładów przez internet. Aktywnie wspiera sport w Polsce, jest głównym sponsorem Legii Warszawa, tytularnym sponsorem 1 ligi piłkarskiej, która nazywa się ,,Fortuna 1 Liga” oraz również sponsorem piłkarskiego pucharu Polski, a więc ,,Fortuna Puchar Polski”.

3 miejsce – SUPERBET

Legalny bukmacher Superbet daje nowym graczom możliwość otrzymania trzech różnych premii, kwota sięgająca nawet 1534 zł na rozpoczęcie gry przez nowego użytkownika oraz bonus powitalny 200 zł za wpłatę gracza na konto w grze, a także zakład bez ryzyka wynoszący 1300 zł. Bukmacher Superbet oferuje jedną z najlepszych ofert w Polsce, która związana jest z zakładami specjalnymi, a także wysokie kursy na całą dostępną w tej firmie ofertę sportową. Superbet oferuje także zawieranie zakładów w ramach gier wirtualnych, których nie obowiązuje 12% podatku. 

Dodatkowe korzyści oferowane przez legalnego bukmachera Superbet:

 • możliwość zwierania zakładów na wydarzenia sportowe zarówno na stronie, w aplikacji oraz punktach stacjonarnych ulokowanych na terytorium Polski,
 • ,,Super spin”, a więc dostępna możliwość aktywacji bonusu w każdy dzień tygodnia,
 • oferta obejmuje ponad 20 dyscyplin sportowych,
 • 9 dyscyplin dostępnych w ramach Sportów Wirtualnych,
 • oferta sportowa dostępna do pobrania w formie PDF,
 • niska marża dla typerów zawierających zakłady w ramach e- sportu.
Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback3500 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Zakłady bukmacherskie Superbet to przede wszystkim łatwa w obsłudze strona internetowa, a także intuicyjna i niemal bezawaryjna aplikacja dostępna dla klientów App Store. To także wysokie kursy i liczne korzyści oraz dodatkowe bonusy, które oferuje dla swoich graczy. W Polsce prowadzi punkty naziemne stosunkowo krócej niż STS i FORTUNA, bo od 2017 roku, natomiast zawierać zakłady przez internet za pośrednictwem tego bukmachera można od 2020 roku. 

4 miejsce – BETFAN – bonus dla nowych użytkowników do 1600 zł, bez ryzyka 600 zł, dodatkowa premia do 1000 zł za depozyt, wysokie kursy na gry karciane

5 miejsce – forBET – bonus typu vip do 2410 zł wraz z gratisami, dużo dostępnych bonusów dodatkowych dla graczy, dobra i intuicyjna aplikacja mobilna, która została wysoko oceniona przez użytkowników w rankingu App Store.

6 miejsce – Totalbet – bonus na start sięgający nawet 5050 zł, dobry cash – out, nawet w sytuacjach niezbyt korzystnych wynikowo dla gracza, bardzo dobra jakość aplikacji mobilnej.

7 miejsce – eWinner – bonus na start do 610 zł, cashback bez ryzyka to nawet 110 zł, dużo dostępnych ciekawych ofert, a także bonusów dla typerów korzystających z usług tego bukmachera. 

8 miejsce – Noblebet – bonus na start po rejestracji do 2553 zł, a od pierwszego depozytu do 1250 zł, natomiast drugiego depozytu z mnożnikiem x10 również do maksymalnej kwoty 1000 zł. Inne bonusy i nagrody w ciekawych dla graczy kwotach.

9 miejsce – LVBet – bonus powitalny do 3423 zł oraz 3000 zł za wpłatę depozytu, zakład do 333 zł bez ryzyka i 20 zł bonus bez depozytu.

10 miejsce – PZBuk – bonus do 1250 zł, a także oferta spersonalizowanych możliwości dla klienta, co tydzień nowe bonusy. 

Poza czołową dziesiątką znajdują się bukmacherzy, którzy oferują swoim graczom niższe bonusy, korzyści, czy dostępne kursy. To także mniejsza oferta związana z ilością dyscyplin i wydarzeń sportowych, brak relacji z meczów, bądź aplikacji mobilnych albo problemów z ich obsługą, należą do nich takie firmy bukmacherskie jak:

 • Betclic,
 • Betway,
 • Etoto,
 • Totolotek,
 • inne mniejsze działalności związane z zakładami bukmacherskimi

5 / 5. Ocen: 3

Bukmacher
Bukmacherhttps://graszonline.pl
Legalne gry hazardowe online u Polskich bukmacherów w internecie. Betgames STS to gry karciane jak poker online, bakarat czy wojna. TVBet to popularna usługa z grami hazardowymi jak Blackjack czy poker internetowy.
superbet bonusy za darmo

Podobne do: Lista najlepszych bukmacherów w Polsce

Czym są kursy bukmacherskie i jak powstają?

Każdy typujący w swojej przygodzie z zakładami bukmacherskimi w końcu dochodzi do momentu, w którym zastanawia się, czy...

Jakie zalety mają aplikacje mobilne bukmacherów?

Bukmacherskie aplikacje mobilne z miesiąca na miesiąc stają się coraz popularniejsze. Nie ma zresztą w tym nic dziwnego...

Jakie systemy bukmacherskie wybrać do obstawiania?

Systemy bukmacherskie są popularnym narzędziem, które pomagają graczom obstawiać zakłady i zwiększyć swoje szanse na wygraną podczas typowania...

Cashback do 1000 złotych – oferta w PZBuk

Większość działających w naszym kraju bukmacherów - a raczej wszyscy - promocji swoich usług upatruje w dobrze skrojonej...