Cashback do 1000 złotych – oferta w PZBuk

Data:

Większość działających w naszym kraju bukmacherów – a raczej wszyscy – promocji swoich usług upatruje w dobrze skrojonej ofercie powitalnej. W każdym przypadku jej elementem centralnym szybko staje się tak zwany bonus powitalny, który już z samych założeń przeznaczony jest dla nowych typujących. Tych, którzy dopiero mają zamiar założyć konto u bukmachera. Nie inaczej jest w przypadku bukmachera PZBuk, który już od kilku lat świadczy swoje usługi na rodzimym rynku zakładów wzajemnych. Co warto wiedzieć na temat jego bonusu powitalnego? Jak wygląda, jak z niego skorzystać i jakie są wszystkie związane z nim “haczyki”? To wszystko zamierzamy poruszyć w naszym dzisiejszym wpisie.

pzbuk cashback
Cashback do 1000 złotych – oferta w PZBuk

Co daje bonus powitalny u bukmachera PZBuk?

W ramach bonusu powitalnego w PZBuk, jesteśmy w stanie otrzymać nawet 1000 złotych w postaci Cashbacku. Cała kwota zostanie nam przyznana, jeśli nasz zakład po skorzystaniu z oferty promocyjnej (a zatem de facto po założeniu konta w serwisie internetowym bukmachera) okaże się przegrany. Co jednak najważniejsze, wcale nie musi to być pierwszy zakład po założeniu konta i dokonaniu wpłaty.

Jak w pełni wykorzystać ten bonus powitalny?

Skorzystanie z bonusu powitalnego u bukmachera PZBuk wcale nie jest trudne i zmusza nas jedynie do przejścia przez kilka kroków. Wymieniamy je poniżej.

 1. Założenie własnego konta u bukmachera PZBuk. Podstawą uprawniającą nas do otrzymania bonusu powitalnego u tego buka jest oczywiście posiadanie u niego swojego własnego konta. Zatrzymajmy się jednak na tym kroku – aby bowiem otrzymać bonus, w czasie rejestracji musimy zaznaczyć, że wyrażamy na to zgodę i chęć. Bez tego nie skorzystamy z promocji. Koniecznie też wypełnijmy każde pole formularza (czytaj – tekst pod opisywanymi krokami).
 2. Zasilenie konta środkami. Bonus powitalny nie jest powiązany z pierwszą wpłatą. Jeśli więc chcemy, możemy podzielić ją na kilka “transz”. Ostatecznie liczy się kwota zawartego zakładu.
 3. Zawarcie odpowiedniego zakładu. Do promocji zaliczają się wyłącznie kupony wielokrotne (akumulacyjne) z kursem minimalnym 1.40 na każde zdarzenie. Wartość kuponu to minimum 200 złotych. Aby jednak wykorzystać promocję do maksimum, postawmy zakład za 1000 złotych.
 4. Otrzymanie bonusu. Bonus otrzymamy, jeśli kwalifikujący zakład okaże się przegrany. Buk zwróci na nasze saldo główne pełną stawkę, jednak będziemy musieli wykorzystać ją na zakład wielokrotny o kursie minimalnym 1.40. Dopiero wtedy możliwe będzie “uwolnienie” bonusu i odblokowanie sobie możliwości dowolnego dysponowania nim.

Pamiętajmy, by w czasie rejestracji wykorzystać też w PZBuk kod promocyjny. Dzięki niemu ilość korzyści, jakie do nas przypłyną tylko za sprawą tego, że jesteśmy nowymi typującymi będzie jeszcze większa. Nie zapominajmy jednak, że kod ten wpiszemy tylko w czasie wypełniania formularza rejestracyjnego. Tak zresztą działają również inni najlepsi bukmacherzy w Polsce, którzy pozwalają na korzystanie z nich.

STS z kodem BETONLINEBonus
Bonusy za depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Bonus za zadania60 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Co jeszcze warto wiedzieć o tej promocji bukmacherskiej?

Choć bonus powitalny od bukmachera PZBuk podobnie jak w Betfan, nie wydaje się być żadnym ewenementem na polskiej scenie zakładów wzajemnych, okazuje się, że wiele w nim jest dość nietypowe. Rzeczy, na które w jego przypadku warto zwrócić uwagę wypisujemy poniżej.

 • Możemy skorzystać z bonusu powitalnego i kodu promocyjnego. Wpisany u bukmachera PZBuk kod promocyjny w czasie rejestracji nie przekreśla naszych szans na skorzystanie z bonusu powitalnego – obie promocje bowiem doskonale ze sobą współgrają.
 • Bonus dotyczy pierwszego przegranego zakładu. Nie musi  to jednak być pierwszy zakład, jaki w ogóle zawrzemy. Możemy zawrzeć 10 (lub dowolną inną liczbę) zakładów kwalifikujących się do otrzymania bonusu (a zatem spełniających jego wymogi) – cashback otrzymamy za pierwszy z nich, którzy okaże się przegrany. To świetna opcja, gdyż ten nie przepadnie wraz z wygranym kuponem.
 • Na skorzystanie z promocji mamy równo 30 dni od rejestracji. W tym czasie kupon kwalifikujący się do promocji musi zostać rozliczony (a nie zagrany). Jeśli przegramy na kuponie z niską stawką, to właśnie ta niska stawka zostanie nam zwrócona – pamiętajmy zatem, by grać na dużej stawce aż do pierwszej przegranej.
 • Otrzymane środki musimy “uwolnić” – zrobimy to poprzez wydanie ich na jeden zakład, na takich samych warunkach, co ten przyznający cashback (wielokrotny o kursie minimalnym 1.40 na każde zdarzenie).
 • Po otrzymaniu cashbacku, otrzymamy okienko z taką informacją – będziemy mogli go zaakceptować lub odrzucić. Uważajmy, by nie pomylić się w wyborze.
 • Aby zagrać za środki z cashbacku, musimy wybrać odpowiednią opcję. Chodzi o “Wybierz aktywną promocję” obok pola ze stawką przy tworzeniu nowego kuponu.
 • W promocji nie biorą udziału kupony postawione na sporty wirtualne, ale też na Gry TV. Co więcej, środki otrzymane przez kod promocyjny również nie uprawniają do skorzystania z oferty promocyjnej – musimy typować z głównego salda.
 • Cashback dostępny jest tylko dla nowych typujących – jeśli więc odrzucimy go lub nie sięgniemy po niego, nie będziemy mogli już wrócić do promocji i skorzystać z niej ponownie.
Gdzie najlepsze oferty?BukmacherBonus
🔥 Najlepsze kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO200 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najlepsze zakładyFortuna630 PLN
🤩 Najlepsze promocjeFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

5 / 5. Ocen: 44

Bukmacher
Bukmacherhttps://graszonline.pl
Legalne gry hazardowe online u Polskich bukmacherów w internecie. Betgames STS to gry karciane jak poker online, bakarat czy wojna. TVBet to popularna usługa z grami hazardowymi jak Blackjack czy poker internetowy.
superbet bonusy za darmo

Podobne do: Cashback do 1000 złotych – oferta w PZBuk

Czym są kursy bukmacherskie i jak powstają?

Każdy typujący w swojej przygodzie z zakładami bukmacherskimi w końcu dochodzi do momentu, w którym zastanawia się, czy...

Jakie zalety mają aplikacje mobilne bukmacherów?

Bukmacherskie aplikacje mobilne z miesiąca na miesiąc stają się coraz popularniejsze. Nie ma zresztą w tym nic dziwnego...

Jakie systemy bukmacherskie wybrać do obstawiania?

Systemy bukmacherskie są popularnym narzędziem, które pomagają graczom obstawiać zakłady i zwiększyć swoje szanse na wygraną podczas typowania...

Deian Sorescu zmienia barwy klubowe – gdzie gra obecnie rumuński wahadłowy?

Pochodzący z Rumunii Deian Sorescu powinien być doskonale znany każdemu, kto choć trochę śledzi rozgrywki polskiej Ekstraklasy. Wahadłowy...